Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dyżury pracowników

pracownicy

 
Imię i nazwisko email

Termin

Miejsce
dr hab. Michał Galas, prof. UJ michal.galas@uj.edu.pl

wtorek 13:30-14:30 

po umówieniu

MsTeams
dr hab. Stefan Gąsiorowski, prof. UJ st.gasiorowski@uj.edu.pl

wtorek 13:30-14:30

po umówieniu

MsTeams
dr hab. Leszek Hońdo uwhondo@cyf-kr.edu.pl

poniedziałek15:15-16:15 

po umówieniu

 
prof. dr hab. Adam Kaźmierczyk adam.kazmierczyk@uj.edu.pl poniedziałek 10:00-12:00 pok. 27
dr hab. Michał Marciak michal.marciak@uj.edu.pl po umówieniu  
dr hab. Magdalena Ruta, prof. UJ magdalena.ruta@uj.edu.pl

środa 14:00-15:00

po umówieniu

MsTeams
dr hab. Maciej Tomal, prof. UJ maciej.tomal@uj.edu.pl

poniedziałek 12:00-13.00

po umówieniu

MsTeams
dr Edyta Gawron edyta.gawron@uj.edu.pl wtorek 10:00-12:00 MsTeams
dr Anna Jakimyszyn-Gadocha anna.jakimyszyn@uj.edu.pl wtorek 9:00-10:00 MsTeams
mgr Karolina Koprowska karolina.koprowska@uj.edu.pl

poniedziałek 9:15-10:15

wtorek 15:15-16:15

MsTeams
dr Andrzej K. Link-Lenczowski andrzej.lenczowski@wp.pl online po umówieniu MsTeams
dr Alicja Maślak-Maciejewska alicja.maslak@uj.edu.pl poniedziałek 15:00-16:00 MsTeams
dr Monika Stępień monika1.stepien@uj.edu.pl piątek 10:00-11:00 MsTeams
dr Magda Sara Szwabowicz magda.sara.szwabowicz@gmail.com wtorek 12:00-13:30 MsTeams
dr Marek Tuszewicki marek.tuszewicki@gmail.com poniedziałek 9:00-11:00 pok. 27
dr Przemysław Zarubin przemyslaw.zarubin@uj.edu.pl

środa 11:00-12:00

po umówieniu się

MsTeams

 

doktoranci

Imię i nazwisko email termin miejsce
mgr Apolonia Kuc      
mgr Krzysztof Niweliński      

 

Inni pracownicy

Imię i nazwisko email termin miejsce
Wiktoria Jaros   piątek 16:00-17:00 MsTeams
dr Dominika Oliwa-Żuk   po umówieniu mailowym  
dr Michael Green   po umówieniu mailowym