Dyżury pracowników Instytutu Judaistyki

 

 Imię i nazwisko  E-mail  Dyżur  Pokój
Prof. dr hab. Edward Dąbrowa uwdabrow@cyf-kr.edu.pl

czwartek 15:00-16:30

ul.Gołębia 13, p.18
Dr hab. Michał Galas michal.galas@uj.edu.pl

wtorek 11:00-12:00

czwartek 12:00-13:00

28
Dr hab. Stefan Gąsiorowski st.gasiorowski@uj.edu.pl

wtorek 13:30-15:00

4
Dr hab. Leszek Hońdo uwhondo@cyf-kr.edu.pl

wtorek 11:15-12:00

4
Prof. dr hab. Adam Kaźmierczyk adam.kazmierczyk@uj.edu.pl

poniedziałek 11:15-12:00

3
Dr hab. Magdalena Ruta magdalena.ruta@uj.edu.pl

czwartek 13:30-14:30

29
Dr hab. Maciej Tomal maciej.tomal@uj.edu.pl

wtorek 12:00-13:00

29
Dr Andrzej K. Link-Lenczowski andrzej.lenczowski@wp.pl poniedziałek 13:30-14:30 3
Dr Michał Marciak michal.marciak@uj.edu.pl

poniedziałek 12:45-13:45

28
Dr Edyta Gawron  edyta.gawron@uj.edu.pl

środa 11:45-12:45

20
Dr Anna Jakimyszyn-Gadocha anna.jakimyszyn@uj.edu.pl

urlop

29
Dr Ewa Węgrzyn ewawegrzyn@gmail.com urlop 28
Dr Alicja Maślak-Maciejewska alicja.maslak@uj.edu.pl

wtorek 12:30-13:30

środa 14.30-15.30

3
Dr Marek Tuszewicki marek.tuszewicki@gmail.com

wtorek 12:00-14:00

28
Dr Przemysław Zarubin przemyslaw.zarubin@uj.edu.pl

terminy po umówieniu mailowym

3
Dr Magda Szwabowicz magda.sara.szwabowicz@gmail.com

wtorek 15:30-16:30 (po uprzednim umówieniu się)

środa 17.15-18.00

28