Inauguracja roku akademickiego 2020/21

Termin: 02.10.2020

Szanowni Państwo,

 

zajęcia w Instytucie Judaistyki UJ ruszają z nowym rokiem akademickim zgodnie z opublikowanym harmonogramem w piątek 2 października. Jednocześnie studentów 1 roku studiów licencjackich, którzy dopiero rozpoczynają naukę na naszym kierunku, zapraszamy na spotkania inauguracyjno-informacyjne. Inauguracja została podzielona na dwie grupy, zgodnie z tym, jak Państwo zarejestrujecie się na zajęcia z języka jidysz. Odbędą się dwa spotkania w następujących terminach:

 

Piątek 2 października - dla studentów zarejestrowanych na 2 grupę języka jidysz, o godz. 8:30 w sali nr 16 (ul. Józefa 19).

Poniedziałek 5 października - dla studentów zarejestrowanych na 1 grupę języka jidysz, o godz. 8:30 w sali nr 16 (ul. Józefa 19).

 

W tych dniach 1 rok studiów licencjackich nie będzie miał innych zajęć dydaktycznych. Rejestracja na zajęcia ruszy ok. 26 września.

 

Ponadto spotkanie inauguracyjne dla studentów 1 roku studiów magisterskich odbędzie się online w piątek 2 października o godz. 12 na platformie MS Teams (zaproszenia do konkretnego zespołu zostaną wysłane mailem).

Data opublikowania: 17.09.2020
Osoba publikująca: Alicja Maślak-Maciejewska