Zmiany terminów wykładów, dyżurów i seminariów

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramami zajęć obowiązującymi od 18 X 2020. Są dostępne w zakładkach dotyczących studiów. Dodatkowe informacje o zmianach są dostępne TUTAJ.

Informujemy, że w z związku z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 16 października 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, okres ważności legitymacji ulegnie dalszemu przedłużeniu na mocy art. 51b ust. 4 ustawy, zgodnie z którym legitymacje pozostają ważne w okresie ograniczenia działalności uczelni oraz przez 60 dni po jego zakończeniu. W związku z powyższym nie ma potrzeby zgłaszania się przez studentów do jednostek w celu przedłużenia ważności legitymacji studenckich, gdyż pozostają one ważne z mocy prawa.

Z uwagi na to, że rozporządzenie nie określa daty końcowej ograniczenia działalności uczelni, w obecnej chwili nie jest możliwe podanie dziennej daty upływu ważności legitymacji.

W dniu 22 grudnia 2020 mgr Shlomi Shaked poprowadzi zajęcia z języka hebrajskiego (1 SUM) o godzinie 16:30 a nie o 18:00.

Seminarium magisterskie z prof. Magdaleną Rutą zostaje odwołane do 24 grudnia. Pozostałe tegoroczne zajęcia (wykład z Żydów w kulturze Zachodu oraz translatorium z jidysz) ruszają od czwartku 10 grudnia w normalnie zaplanowanych terminach. Informacje szczegółowe zostaną podane grupom osobnym komunikatem.

 

W dniu 10 listopada (wtorek) zajęcia z panem Prof. Michałem Galasem zostają odwołane z powodu choroby wykładowcy.

W dniu 6 listopada br. zajęcia z prof. Michałem Marciakiem z Dziejow starozytnego Izraela odbeda sie w formie elearningu.

W dniu 15 października (czwartek) zajęcia z prof. Maciejem Tomalem i mgr Wiktorią Jaros dla II roku studiów licencjackich zrealizowane zostaną w trybie zdalnym (ONLINE) na platformie MS Teams.

W dniu 16 października (piątek) zajęcia dla I roku studiów licencjackich z p. mgr Karoliną Koprowską i p. mgr Wiktorią Jaros odbędą się zdalnie (ONLINE) na platformie MS Teams.

W dniu 14 października zajęcia pani mgr Wiktorii Jaros z II rokiem studiów II stopnia obywać się będą zdalnie na platformie MS Teams.

W dniu 12 października (poniedziałek) zajęcia z dr Anną Jakimyszyn-Gadochą i mgr Wiktorią Jaros dla I roku studiów licencjackich odbędą się zdalnie (ONLINE) na platformie MS Teams.

W dniu 12.10.20 wyklad prof. A. Kaźmierczyka został przesunięty na godzinę 17.00

W dniach 13-15 (wtorek-czwartek) października zajęcia prof. M. Marciaka (I rok lic.) oraz dr E. Węgrzyn (I rok lic., II rok mgr) odbędą się w całosci zdalnie (ONLINE) na platformie MS Teams.

W dniu 13 października (wtorek) zajęcia z Historii Żydów krakowskich u pani dr Anny Jakimyszyn-Gadochy odbędą się w formie zdalnej.

Zajęcia z Paleografii z prof. Maciejem Tomalem w dniu 8 października zostają odwołane. Termin ich zdalnego odrobienia podany zostanie później.

INFORMACJA WS. WARUNKÓW STUDIOWANIA W SEMESTRZE ZIMOWYM 2020/2021 INSTYTUT JUDAISTYKI UJ

http://www.judaistyka.uj.edu.pl/documents/7834790/11813157/Informacja+o+sposobach+studiowania.pdf/72f7264a-5248-46ad-81b0-06bf4bef9f27